Erkekler Gerçekten Çok Şey mi İstiyor

25.02.2018

126 Kişi Okumuş

0 Yorum

Erkekler Gerçekten Çok Şey mi İstiyor

Bir çok araştırma, kadınların erkeklere karşı çok bıkmış olduğunu gösteriyor. Çoğu kadın, “erkeklerin istekleri bitmek bilmiyor” gibi yorumlarda bulunuyor. Peki, durum gerçekten de böyle mi? Bir erkek bu şekilde çok şey istiyor mu hayatı boyunca?

Ne yazık ki hayır, erkekler çok şey istemiyor. Zira bu araştırmayı kadınlar üzerinde değil de, erkekler üzerinde yaptığınız da; aslında biraz huzur, aşk ve sakin bir yaşam erkeklerin en temel istekleri arasında yer alan unsurlar olduğunu görüyoruz. Hiç bir erkeğin çok ince istekleri, detayları bulunmuyor. Tabii arada bazı istisnalar yok değil. Kadınların beklentileri 100’leri bulurken, erkeklerin beklentileri 50’lileri dahi geçemiyor genelde. Üstelik erkeklerin karşısında ki insana yani kadına göre şekillendiği gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Buda araştırmalar sonucunda, aslında erkeklerin çoğu isteğinin, karşısında ki kadınla doğru orantılı oluştuğunu gösteriyor.

Bu bağlamda sizler bir kadın olarak erkeklerin isteklerini net bir şekilde anlayabilir ve bu istekleri şekillendirebilirsiniz. Haliyle de çok şey isteyen bir erkek ile karşı karşıya kalmazsınız.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz