Sevgililer Günü İçin Dekorasyon Önerileri…

05.02.2018

117 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sevgililer Günü İçin Dekorasyon Önerileri…

14 Şubat`ın yaklaşması ile birlikte çiftler, birlikte geçireceği mekanlar konusunda kafalarında bir sürü soru işareti var.  Sevgiler gününde en güzel vakit geçireceği odalardan olan yatak odasını örnek verirsek maddeler halinde sunduk.

  • Sevgililer Gününüz için yatak odanızı çok özel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bunun için mumlar vazgeçilmez objelerden biridir. Romantik kokulara sahip kırmızı renkli mumlardan yararlanarak odanızı dekore ederek hem çok romantik bir görüntü hem de hoş kokulu bir yatak odası haline getirebilirsiniz.
  • Yatağınızın üzerinde bulunan nevresim takımınız çok önemli! Sevgililer gününü anımsatan kalp şeklinde desenlerden oluşan saten nevresim takımı yatak odanızın dekorasyonu için olmazsa olmaz bir detaydır.
  • Yatak odanızın hemen girişinde gül yapraklarından oluşan bir yol yaparak sevgilinizin aklını başından alabilir, sevgililer gününe yakışan özel bir dekorasyona imza atabilirsiniz.
  • Sevgiliniz ile çok özel anlarınızı oluşturan resimleri kullanarak bu dekorasyonun sadece ona özel olduğunu anımsatabilirsiniz.
  • Yatak odanızın dekorasyonunda yatağınızın hemen üzerine tülden bir cibinlik takarak yatağınızın çok daha romantik ve özel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde  çok daha  güzel vakitler geçirebilirisiniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz